metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
obiektywny piotrkowianin II ~obiektywny piotrkowianin II (Gość)13.09.2016 22:50

Nareszcie coś optymistycznego na przyszłość, przypomnienie tego co się 50 lat temu zdarzało tyle tylko, że częściej i systematycznie. Oczywiste że wśród zwycięzców brakuje piotrkowian, bo musi być stworzona rywalizacja w mieście na poziomie szkół podstawowych w wyniku których nastąpi selekcja najzdolniejszych jednostek do uprawiania lekkiej atletyki pod okiem specjalisty-instruktorów l.a.. Póki co warto by przy takich szkołach jak nr 16, 12 czy przy ul. Belzackiej wykorzystać istniejąc e wokół boisk bieżnie do łożenia na nich tartanu a w pozostałych dążyć do uzupełniania boisk o funkcje l.a.

10


Żniwiarz ~Żniwiarz (Gość)12.09.2016 14:24

Czy organizatorzy przetarli przed zawodami krzesełka na widowni czy też były uwalone jak co dzień?

11


obiektywny piotrkowianin II ~obiektywny piotrkowianin II (Gość)12.09.2016 21:49

A jednak można podać wyniki zawodów, Dziennik Łódzki podał je w mniejszym wymiarze tyle, że wcześniej. Jeżeli komuś zależy w Piotrkowie na odrodzeniu lekkiej atletyki na poziomie odpowiednim szkołom średniej to trzeba zaczynać od boisk przyszkolnych z funkcjami lekkoatletycznymi, informowanie o rekordach Piotrkowa w poszczególnych konkurencjach, rekordach poszczególnych szkół w tych szkołach - podaję namiary: kiedyś prowadził statystyki nie żyjący już Pan Szczepanik, dojścia do historycznych już materiałów może mieć Pan Laskowski ewentualnie mogą być jakieś inne materiały w U.M. Wiem to po sobie kiedyś byłem dzieckiem i pierwszym krokiem dla nich jest świadomość rekordów czy najlepszych wyników. Bez tego nie ruszymy z miejsca ja mając kilkanaście lat podziwiałem na stadionie Concordii mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce LZS, w obecności 100tys. widzów mecz l.a. Polska- USA i wiem co może przyciągnąć młodzież do sportu.

20


Ben dżonson11 ~Ben dżonson11 (Gość)11.09.2016 14:34

Zwykła reklama firmy a nie chęć pomagania młodym sportowcom.p.s.pochwalcie sie ile płacicie pracownikom firmy na miesiąc

56


W-sulej ~W-sulej (Gość)11.09.2016 16:41

Dobrze, że jest jakikolwiek sponsor. Nie wybrzydzaj.

62


~bbbb ~~bbbb (Gość)12.09.2016 12:24

Żenujące, bez profesjonalizmu sprawozdanie z zawodów lekkoatletycznych bez podania czasów biegów, długości skoków, odległości rzutów nazwisk zwycięzców ich kategorię wiekową dziecko , młodzik, junior , może redaktor zajrzał by do archiwalnych, z sprzed 50 laty egzemplarzy Tygodnika Piotrkowskiego, bo co to za promocja lekkiej atletyki. "Polanik" wykazuje godne pochwały dobre chęci, ale ePiotrkow.pl to analfabetyzm informacyjno-promocyjny.

31


Rycerz;-) Rycerz;-)ranga11.09.2016 19:09

Reklama!!! jaka reklama w mieście malkontentów na co się reklamować ? co do płacy to takie mamy realia w naszym kraju proponuję stworzyć 100miejsc pracy i płacić ile dusza zapragnie :)

52


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat